Звіт про виставку Inprodmash & Upakovka 2012
- 03 березня2015в 01:34:37
- Коментарі:0
- Переглядів: 2698
-
Компанія «Фуд Тех Інжиніринг» на виставці Інпродмаш 2012
З 09 по 12 вересня 2012 року компанія «Фуд Тех Інжиніринг» успішно провела участь у виставці Інпродмаш 2012. На стенді компанії було представлено обладнання відомих Європейських заводів: шприц КОМПО ОПТИ-2000 з автоматичним кліпсатором обладнання для заточування ручних ножів моделі НЕ1 та НЕ2, німецький різальний інструмент в асортименті (куттерні ножі GW Steffens, дзиґовий інструмент Lumbeck&Wolter, полотна для стрічкових пил Bertram & Graf). Напрямок професійного одягу та взуття було представлено кольчужними рукавичками та фартухами Honeywell, захисним шкіряним взуттям та захисними рукавичками для харчової промисловості. З витратних матеріалів нашим клієнтам були представлені кліпси та петлі для кліпсаторів, шпагат для обв'язування сосисок та сардельок, ковбасні оболонки Visko Teepack та Fabios.
Протягом виставки Іпродмаш 2012 на стенді компанії «ФУд Тех Інжиніринг» були присутні багато наших партнерів – провідні Європейські фахівці компаній PRIMEdge Inc., GW Steffens GmbH, Detectronic.
Ми вдячні всім клієнтам, які відвідали наш стенд на виставці Інпродмаш 2012. Команда компанії «Фуд Тех Інжиніринг» з нетерпінням чекає на нові зустрічі, щоб поділитися своїми успіхами та новими продуктами, які Ви зможете побачити на нашому стенді в рамках виставки Інпродмаш 2013, яка пройде з 12 по 10.01.


















- ніж X4 PREMIUM






- ніж зі змінними пластинами 4-х променевий



- ніж двосторонній


- ніж підрізний косий зріз









Коментарі:0 | Залишити коментар